czwartek 15.10.2020
17:00 Wracając do przyszłości  otwarcie wystawy w ramach 2020 Biennale Zielona Góra
Muzeum Ziemi Lubuskiej – Galeria Nowy Wiek, Al. Niepodległości 15

czwartek 15.10.2020
19:00 Ania Nowak, „To the Aching Parts!” (Manifesto) performans
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Al. Niepodległości 15

czwartek 15.10.2020 18:00
19:00 Ania Nowak, To the Aching Parts! (Manifesto) performance
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Al. Niepodległości 15

piątek 16.10.2020 14:00
Wracając do … subiektywne narracje  dyskusja z udziałem Aleksandry Kubiak, Mai A Ngom i Ani Nowak, prowadzenie: Romuald Demidenko, Tomek Pawłowski Jarmołajew, intro: Boba Group
Sala konferencyjna, Biblioteka Uniwersytetu UZ, Al. Wojska Polskiego 71

piątek 16.10.2020 16:00
Naprawa duszy, naprawa ciała otwarcie wystawy + performans Ewy Zarzyckiej
Galeria Biblioteki Uniwersyteckiej, Al. Wojska Polskiego 71

piątek 16.10.2020 18:00 
Paulina Komorowska Birger Baseline prezentacja pracy i spotkanie z artystką
Galeria Rektorat, Uniwersytet Zielonogórski, ul. Licealna 9

piątek 16.10.2020 19:00
Nicholas Grafia & Mikołaj Sobczak “Rooms” performans
Lubuski Teatr, al. Niepodległości 3/5

piątek 16.10.2020 16:00
Naprawa duszy, naprawa ciała otwarcie wystawy + performans Ewy Zarzyckiej
Galeria Biblioteki Uniwersyteckiej, Al. Wojska Polskiego 71

sobota 17.10.2020 11:00
Boba Group Gęśnik – performans na rzece Gęśnik
start: Stary Kisielin ul. Kolejowa

piątek 23.10.2020 19:00
Boba Group Gęśnik – otwarcie wystawy
Fundacja Salony, ul. Fabryczna 13

środa-piątek 28-30.10.2020 16:00-20:00
Jak lwy zielone – warsztaty performatywne, prowadzenie: Martyna Miller
Galeria PWW Instytutu Sztuk Wizualnych, Ul. Ogrodowa 52A

ODWOŁANE

sobota 31.10. godz. 19:00
Jak lwy zielone – performans, pokaz powarsztatowy
Galeria PWW Instytutu Sztuk Wizualnych, Ul. Ogrodowa 52A

ODWOŁANE

sobota 7.11 godz. 19:00
Liliana Piskorska Łagodny bieg w dół – wieczór performatywny
Galeria PWW Instytutu Sztuk Wizualnych, Ul. Ogrodowa 52A

ODWOŁANE

piątek 13.11 godz. 16:00
pokaz filmu Doireann O’Malley Prototypes
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Al. Niepodległości 15

piątek 13.11 godz. 18:00
Wracając do… Utopie – dyskusja z udziałem Doireann O’Malley i Iny Valentinovej, prowadzenie: Agata Pyzik
BWA, Al. Niepodległości 19

sobota 14.11 godz. 14:00
Wracając do… Romuald Demidenko oprowadza po Galerii Złotego Grona
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Al. Niepodległości 15

sobota 14.11 godz. 16:00
Wracając do… Miejsca artystów poza centrum – dyskusja z udziałem Marty Gendery, Pauliny Komorowskiej-Birger i Katarzyny Wojtczak, prowadzenie: Tomek Pawłowski-Jarmołajew
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Al. Niepodległości 15

sobota 14.11 godz. 19:00
Performans Michała Bujnickiego
Galeria PWW Instytutu Sztuk Wizualnych, Ul. Ogrodowa 52A

ODWOŁANE